logo
 
Kontakt
Zarząd
Książki
Słownik
Członkowie
Polecane strony
 
Strona główna Informacje ogólne Galeria Publikacje Konkurs URANIA Kronika
 
Wyniki II konkursu artystycznego „Ars Astronomica”

ARS ASTRONOMICA
finał - Częstochowa, 8 czerwca 2012
(144 osoby w finale)

Wyniki konkursu

Pierwsze miejsca (35):

Mateusz Bajor
Marzena Biernacka
Paweł Blok
Martyna Breguła
Bożena Chichłowska
Marta Gabas
Łukasz Gałuszka
Olga Granda
Beata Grzejszczak
Martyna Juszczyk
Dorota Kaczmarczyk
Katarzyna Kecperak
Agata Kołodziejczyk
Bartosz Komar
Kinga Kubacka
Sandra Kubała
Joanna Kurzeja
Paula Magathan (USA)
Weronika Maj
Julia Morta
Kinga Nalewajka
Jarosław Nawrotek
Anna Nieckarz
Aleksandra Ogorzelska
Tomasz Przyjda
Izabela Siwek
Artur Strączek
Klaudia Szukała
Sylwia Szymańska
Natalia Tomas
Paulina Tomas
Mikołaj Tomaszek
Aleksandra Wieczorek
Marzena Wysocka
Klaudia Zygoń

Drugie miejsca (19):

Tomasz Barański
Krzysztof Barszcz
Karol Biernacki
Justyna Bolkowska
Maciej Chmielecki
Aleksander Dybizbański
Piotr Gajek
Paulina Gałkowska
Patrycja Kowalik
Kewin Kozibąk
Anna Lech
Tobiasz Łągiewka
Maruszczyk Magdalena
Jakub Matwij
Michał Pakuła
Patrycja Pławucka
Aleksandra Ratman
Jowita Terka
Żaneta Wojtala

Trzecie miejsca (24):

Natalia Dudziak
Żaneta Golonka
Marta Gołdy
Mateusz Heder
Małgorzata Janik
Paulina Koszut
Zuzanna Kowalczyk
Emilia Kweczka
Jakub Lewański
Apolonia Morawska
Milena Nowaszczuk
Maciej Olczyk
Krzysztof Orłowski
Karolina Olszewska
Agnieszka Piworowicz
Elżbieta Przełożyńska
Adam Rapalski
Krystian Sejut
Ewelina Sroka
Damian Stawiarski
Damian Trzeciak
Patrycja Urbańska
Marcelina Wrońska
Sylwia Zagdańska

Wyróżnienia (66):

Aleksandra Bator
Tymoteusz Bystry
Karina Chmielarz
Katarzyna Chonowska
Aneta Chowaniec
Mateusz Czuchra
Mateusz Drobniak
Magdalena Egeman
Sylwia Famula
Magdalena Gancarek
Marta Gandera
Joanna Górnicz
Małgorzata Gródek
Natalia Grajcar
Marta Gruszka
Milena Idziak
Justyna Jakubowska
Martyna Jędrzejczyk
Stanisław Karliński
Julia Karoń
Dominika Kolmasiak
Katarzyna Konstanty
Marta Kowalińska
Piotr Kożuch
Karolina Królikowska
Miłosz Krupa
Mateusz Kryst
Zofia Krzyczmonik
Rafał Kuźma
Patrycja Lempa
Aneta Leśniak
Norbert Ligus
Anna Lizińska
Karolina Łapka
Kinga Łęgawka
Urszula Łukowska
Daniel Maj
Małgorzata Orłowska
Amelia Pabias
Maciej Pawlik
Michalina Pietraszek
Konrad Płuska
Marlena Polaczkiewicz
Piotr Porębski
Kamil Potoniec
Kinga Pyrz
Martyna Rajnoga
Katarzyna Rubin
Natalia Saleta
Jakub Sikorski
Wiktoria Sadziak
Stanisław Stępień
Strzelczyk Aleksandra
Paula Szewczyk
Jakub Świerczek
Wiktoria Trzeciak
Mateusz Tyszczak
Monika Urbaś
Aleksandra Wańczyk
Mikołaj Wańczyk
Tomasz Wekiewa
Aleksandra Węgrzyn
Sandra Wlazła
Mateusz Włodarczyk
Mateusz Wojnarowski
Karolina Wojtaczka
Sonia Zając

Organizator konkursu

Dr Bogdan Wszołek (astronom, adiunkt w Instytucie Fizyki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, prezes stowarzyszenia Astronomia Nova)

Osoby wspomagające
Mgr Magdalena Biernacka (Astronomia Nova, AJD), Agnieszka Dymarek (PTMA, Astronomia Nova, AJD), Sabina Zabielska (Astronomia Nova), Karolina Ordon (AJD)

Skład Jury
Dr Bogdan Wszołek (przewodniczący), Agnieszka Dymarek, Anna Karpińska, Karolina Ordon, Kamil Kluza, mgr Magdalena Wszołek

Fundatorzy nagród
Astronomia Nova (dotacja z Ministerstwa) – książki (wartość 2300 zł.)
Polskie Towarzystwo Astronomiczne – książki i zeszyty Uranii–PA (wartość 1000 zł.)
J.M. Rektor Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie – książki (wartość 500 zł.)
Wieruszowskie Koło Astronomii Novej – książki (wartość 400 zł.)

Galeria przykładowych prac


Fragment wystawki prac w Instytucie Fizyki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.
Przy pracach organizator konkursu – dr Bogdan Wszołek.


Adam Rapalski


Aleksandra Ratman


Elżbieta Przełożyńska


Damian Stawiarski i Krystian Sejut


Natalia Dudziak


Jarosław Nawrotek


Weronika Maj


Agata Kołodziejczyk


Klaudia Zygoń


Mateusz Bajor


Julia Morta


Sonia Zając


Marta Gołdy


Martyna Breguła


Paulina Gałkowska


Dorota Kaczmarczyk


Dorota Kaczmarczyk


Emilia Kweczka


Jakub Matwij i Krzysztof Barszcz


Bartosz Konar i Joanna Kurzeja - forma przestrzenna


Mikołaj Tomaszek (sfera) oraz Tobiasz Łągiewka i Michał Pakuła (rakieta)


Beata Grzejszczak (koszulka)

mapa strony | kontakt