logo
 
Kontakt
Zarząd
Książki
Słownik
Członkowie
Polecane strony
 
Strona główna Informacje ogólne Galeria Publikacje Konkurs URANIA Kronika
 

Galeria

Nasi goście

Dr Grzegorz Michałek
Dr Grzegorz Michałek z Obserwatorium Astronomicznego UJ w Krakowie, w środku w otoczeniu członków O/Cz PTMA. Wystąpił u nas 21 kwietnia 2010 z wykładem "Żyjąc z gwiazdą na karku".
Prof. dr hab. Edwin Wnuk
i Prof. dr hab. Ivan L. Andronov
Prof. dr hab. Edwin Wnuk i Prof. dr hab. Ivan L. Andronov w otoczeniu członków O/Cz PTMA. Wystąpili 12 maja 2010 z wykładami odpowiednio "Kosmiczne śmieci" i
"Astronomia amatorska w Odessie/na Ukrainie"
Dr Jacek Szabelski
Dr Jacek Szabelski w otoczeniu członków O/Cz PTMA. Wystąpił 26 maja 2010 z wykładem "Badania w LHC (CERN) a kosmologia".
Mieczysław Borkowski
Mieczysław Borkowski w otoczeniu członków O/Cz PTMA. Wystąpił 20 października z wykładem "Królowa nieba".
Dr hab. Krzysztof Maślanka
Dr hab. Krzysztof Maślanka (trzyma kamień z Księżyca) w otoczeniu członków O/Cz PMTA. Wystąpił 10 listopada 2010 z wykładem "Problem Einsteina: czy Księżyc jest tylko wtedy, gdy ktoś na niego patrzy"
Elżbieta Kuligowska
Elżbieta Kuligowska z Obserwatorium Astronomicznego UJ w otoczeniu członków O/Cz PTMA. Wystąpiła 17 listopada z wykładem 'Historia i przyszłość radioastronomii'.
Jakub Malohlava
i Aleksandra Gonera
Jakub Malohlava (Ostrava) i Aleksandra Gonera w otoczeniu członków O/Cz PTMA. <br>Wystąpili 8 grudnia 2010 z wykładami odpowiednio 'Protonated water clusters' i 'Moja przygoda z CERNem'
mapa strony | kontakt